Translate

niedziela, 16 września 2012

Leniwa niedziela...

Niedziela. Dziś poza południowym szkoleniem psa nie robiłam kompletnie nic - miałam "Dzień Lenia" i  dobrze mi z tym :) Zaspokoiłam się internetowymi newsami, głównie tymi odmóżczającymi typu: Jolanta Rutowicz napisała książkę (jak odnieść sukces taki, jaki odniosła ona, sic!), Figurscy mają kryzys i nie pozwalają już sobie na codzienne jedzenie sushi, Lady Gaga zrobiła sobie tatuaż na głowie, dwa największe pustostany w postaci Siwiec (kto to jest???) i Herbuś poszły do Teatru Wielkiego prawie nagie a  Kim Kardashian ma rzęsy z futra norek... Poirytowałam się również Monią Richardson która wzbudza u mnie refluks żołądka podobnie zresztą jak Foremniaczka w "Mam talent" i Foremniaczka wogóle... Wiem więc co w "wielkim  celebryckim światku" piszczy :P

Po takiej dawce, z powodu oczywistego braku weny twórczej, zdjęć i pomysłu na posta wrzucam swoje weekendowe zakupy :) Niech będzie, że cała niedziela zleciała mi na totalnych pierdołach :DDDD

W najbliższych dniach spodziewam się biżuterii (którą już chyba połowa blogosfery ma) i... parki!
(w związku z nadchodzącą nieubłaganie jesienią otworzyłam sezon na
"nie mam co na siebie włożyć")O kolejnych planach i zapotrzebowaniach zakupowych pisać nie będę :PPP Tyyyle rzeczy by się przydało - brzmi znajomo? ;)))


6 komentarzy:

 1. Też muszę gdzieś upolować jakąś parkę ;D
  A sezon 'nie mam co na siebie włożyć' trwa u mnie chyba cały rok;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam takie leniwe dni, w tedy cały czas mogę poświęcić tylko i wyłącznie sobie :))Bardzo mi się podoba biżuteria zwłaszcza zdjęcie nr.4 :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam takie leniwe niedziele z laptopem, a jeszcze lepiej - z dobra książką, lampką (butelką;) czerwonego wina..
  p.s. biżuteria świetna, dorzuciłabym jeszcze do tego złoty zegarek.

  OdpowiedzUsuń
 4. No tak wiele rzeczy by się przydało, skąd ja to znam, biżuteria ładna, no i ta parka, ja też myślę o zakupie podobnej, a gdzie ją kupiłaś?

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ale to bardzo fajny płaszcz/parka. Czekam na jakieś zdjęcia czworonoga ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. brzmi bardzo znajomo! :)
  parka wyjątkowo mi się spodobała! :)

  OdpowiedzUsuń